Click to listen highlighted text!
wysoki kontrast
fb   nasz facebook   ig   nasz instagram  

Nagrody i wyróżnienia

Zaznacz tekst aby odsłuchać
Powiększ tekst:

head

fndz2018

fndzlogo

10 maja 2019 r. na VII Kongresie Nowoczesnego Biznesu w Warszawie otrzymaliśmy nagrodę Fundacja Najlepsza dla Zdrowia 2019. Nasza Fundacja została wyróżniona przez Kapitułę Instytutu Europejskiego Biznesu za wspieranie osób z szeroko rozumianymi chorobami mózgu

 

 

Logo promocyjne Fundacja Najlepsza Dla Zdrowia 2019

 

 

  

efektywna firma baner

efektywna firmaFundacja NeuroPozytywni została wyróżniona tytułem Efektywna Firma 2016. Znaleźliśmy się w czołówce podmiotów, których rozwój został dostrzeżony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  Click to listen highlighted text!

 zlota synapsa

stat Synapsa

W dniu 07.04.2016 w Wiśle, podczas Kongresu Medforum, zostały wręczone Złote Synapsy. Fundacja NeuroPozytywni została tegorocznym laureatem w kategorii Przyjaciel Neurologii. Jest to kategoria obejmująca osoby i instytucje, które nie prowadzą działalności leczniczej lub naukowej, ale swoimi działaniami wspierają opiekę nad pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi.

 

 

 

 

 

 

  Click to listen highlighted text! W dniu 07.04.2016 w Wiśle, podczas Kongresu Medforum, zostały wręczone Złote Synapsy. Fundacja NeuroPozytywni została tegorocznym laureatem w kategorii Przyjaciel Neurologii. Jest to kategoria obejmująca osoby i instytucje, które nie prowadzą działalności leczniczej lub naukowej, ale swoimi działaniami wspierają opiekę nad pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi.            

 

 

 

 007b

zlotoW roku 2015 prezes Fundacji NeuroPozytywni Izabela Czarnecka – Walicka została decyzją prezydenta Bronisława Komorowskiego, odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi za pracę na rzecz osób z chorobami mózgu.

 

 

 

 

  Click to listen highlighted text! W roku 2015 prezes Fundacji NeuroPozytywni Izabela Czarnecka – Walicka została decyzją prezydenta Bronisława Komorowskiego, odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi za pracę na rzecz osób z chorobami mózgu.        

 

  


006b

Dyplom Wyróżnienia KSR2

W roku 2014 kampania SM- Walcz o Siebie została ponownie uhonorowana przez jury konkursu Kampania Społeczna Roku, tym razem otrzymując wyróżnienie specjalne jury za kontynuację działań. Wyróżnienie otrzymała trzecia edycja SM – Walcz o Siebie.

 

Przeczytaj więcej o laureatach konkursu

 

 

 

 

 

 

 

  Click to listen highlighted text! W roku 2014 kampania SM- Walcz o Siebie została ponownie uhonorowana przez jury konkursu Kampania Społeczna Roku, tym razem otrzymując wyróżnienie specjalne jury za kontynuację działań. Wyróżnienie otrzymała trzecia edycja SM – Walcz o Siebie.   Przeczytaj więcej o laureatach konkursu              

 

 

 

  

 

 

005b

statuetka

W roku 2013 Fundacja NeuroPozytywni znalazła się w gronie laureatów nagrody Effie. Otrzymaliśmy brązową statuetkę Effie za kampanię SM – Walcz o Siebie w kategorii Pro Bono. Wyróżnienie to utwierdziło nas w słuszności działań społecznych podejmowanych przez Fundację NeuroPozytywni, oraz zdopingowało do walki o jeszcze lepszą jakość tych działań.

 

„Effie® Awards to nie jest konkurs piękności. To rywalizacja o nagrodę za najbardziej efektywną komunikację marketingową. (…) Effie nagradza i promuje kampanie marek, które wyróżniają się na rynku poprzez najbardziej efektywne działania komunikacyjne oraz wysokie wyniki biznesowe. Konkurs podąża za rozwojem rynku, daje możliwość poznania poszczególnych jego kategorii i wyznacza standardy efektywności oraz edukuje branżę komunikacji marketingowej. Nominowane i nagrodzone kampanie stają się inspiracją i wzorem dla innych.

 

Effie otwarte jest na szeroko pojętą komunikację z konsumentem – nagradzane są zarówno działania tradycyjne i alternatywne, digitalowe i drukowane, płatne i pro bono. Każda forma komunikacji marketingowej może zostać zgłoszona do konkursu – od reklamy, poprzez promocje sprzedaży, eventy czy brand design. To, co zostanie ocenione to wnikliwa strategia, dopasowana kreacja oraz ponadprzeciętne wyniki marketingowe.

 

Effie Awards to jedyny prestiżowy konkurs marketingowy, ceniony na całym świecie. Został zorganizowany po raz pierwszy w 1968 r. w Nowym Yorku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu. Licencję na prowadzenie konkursu w Polsce posiada Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR od 1999 r. Polska jest obecnie jednym z 40 krajów na świecie, gdzie organizowany jest konkurs.” 

  Click to listen highlighted text! W roku 2013 Fundacja NeuroPozytywni znalazła się w gronie laureatów nagrody Effie. Otrzymaliśmy brązową statuetkę Effie za kampanię SM – Walcz o Siebie w kategorii Pro Bono. Wyróżnienie to utwierdziło nas w słuszności działań społecznych podejmowanych przez Fundację NeuroPozytywni, oraz zdopingowało do walki o jeszcze lepszą jakość tych działań.   „Effie® Awards to nie jest konkurs piękności. To rywalizacja o nagrodę za najbardziej efektywną komunikację marketingową. (…) Effie nagradza i promuje kampanie marek, które wyróżniają się na rynku poprzez najbardziej efektywne działania komunikacyjne oraz wysokie wyniki biznesowe. Konkurs podąża za rozwojem rynku, daje możliwość poznania poszczególnych jego kategorii i wyznacza standardy efektywności oraz edukuje branżę komunikacji marketingowej. Nominowane i nagrodzone kampanie stają się inspiracją i wzorem dla innych.   Effie otwarte jest na szeroko pojętą komunikację z konsumentem – nagradzane są zarówno działania tradycyjne i alternatywne, digitalowe i drukowane, płatne i pro bono. Każda forma komunikacji marketingowej może zostać zgłoszona do konkursu – od reklamy, poprzez promocje sprzedaży, eventy czy brand design. To, co zostanie ocenione to wnikliwa strategia, dopasowana kreacja oraz ponadprzeciętne wyniki marketingowe.   Effie Awards to jedyny prestiżowy konkurs marketingowy, ceniony na całym świecie. Został zorganizowany po raz pierwszy w 1968 r. w Nowym Yorku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu. Licencję na prowadzenie konkursu w Polsce posiada Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR od 1999 r. Polska jest obecnie jednym z 40 krajów na świecie, gdzie organizowany jest konkurs.” 

  

Żródło: http://www.effie.pl/historia/

 

 

 

004b

statuetka dyrektor

W roku 2013 zarząd Fundacji NeuroPozytywni został laureatem prestiżowej nagrody Dyrektor Marketingu Roku. Jest to nagroda przyznawana dorocznie najlepszym marketerom w kraju. Jesteśmy zaszczyceni że tak mała fundacja, została zaszczycona tak wielkim wyróżnieniem.

„ Ideą Konkursu Dyrektor Marketingu Roku jest nagradzanie najlepszych marketerów w Polsce, którzy wyróżniają się skutecznością, nieszablonowym myśleniem i profesjonalizmem w działaniach marketingowych, przyczyniając się do rozwoju firmy bądź instytucji, dla której pracują. Kapituła spośród zgłoszonych przez firmy i instytucje propozycji w dwu etapowym głosowaniu wybierze zwycięzców na podstawie dokonań w 2013 roku.” 

  Click to listen highlighted text! W roku 2013 zarząd Fundacji NeuroPozytywni został laureatem prestiżowej nagrody Dyrektor Marketingu Roku. Jest to nagroda przyznawana dorocznie najlepszym marketerom w kraju. Jesteśmy zaszczyceni że tak mała fundacja, została zaszczycona tak wielkim wyróżnieniem. „ Ideą Konkursu Dyrektor Marketingu Roku jest nagradzanie najlepszych marketerów w Polsce, którzy wyróżniają się skutecznością, nieszablonowym myśleniem i profesjonalizmem w działaniach marketingowych, przyczyniając się do rozwoju firmy bądź instytucji, dla której pracują. Kapituła spośród zgłoszonych przez firmy i instytucje propozycji w dwu etapowym głosowaniu wybierze zwycięzców na podstawie dokonań w 2013 roku.” 

 

    

Dyrektor Marketingu Roku Logo
Kliknij, aby przeczytać więcej.

 

 

 

003b

statuetka

W roku 2012 Fundacja NeuroPozytywni została uhonorowana nagrodą Kampania Społeczna Roku. To szczególne wyróżnienie zostało nam przyznane za kampanię społeczną SM – Walcz o Siebie, której Fundacja a w szczególności jej szefowa Izabela Czarnecka – Walicka,  jest współautorem. Kampania ta jest obecna w przestrzeni społecznej do dziś. I doczekała się już czterech odsłon. 

  Click to listen highlighted text! W roku 2012 Fundacja NeuroPozytywni została uhonorowana nagrodą Kampania Społeczna Roku. To szczególne wyróżnienie zostało nam przyznane za kampanię społeczną SM – Walcz o Siebie, której Fundacja a w szczególności jej szefowa Izabela Czarnecka – Walicka,  jest współautorem. Kampania ta jest obecna w przestrzeni społecznej do dziś. I doczekała się już czterech odsłon. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SM-WALCZ O SIEBIE Kampania dotycząca stwardnienia rozsianego (SM)

 

Maria SM Walcz o Siebie

 


KATEGORIA:
Kampanie organizacji pozarządowych
KATEGORIA: Kampanie o tematyce zdrowotnej

 

Cele Kampanii:

  • Zbudować świadomość tego, że mimo iż stwardnienie rozsiane jest chorobą ciężką, przewlekłą właściwa terapia daje szanse na w pełni normalne funkcjonowanie.
  • Przekonać pacjentów, że SM nie musi oznaczać wyroku, że warto "walczyć o siebie", nie poddawać się psychicznie.
  • Przekonać decydentów i opinię publiczną, że właściwa terapia na wczesnym etapie choroby pozwala zwolnić postęp choroby i niepełnosprawności.

  Click to listen highlighted text! KATEGORIA: Kampanie organizacji pozarządowychKATEGORIA: Kampanie o tematyce zdrowotnej   Cele Kampanii: Zbudować świadomość tego, że mimo iż stwardnienie rozsiane jest chorobą ciężką, przewlekłą właściwa terapia daje szanse na w pełni normalne funkcjonowanie. Przekonać pacjentów, że SM nie musi oznaczać wyroku, że warto walczyć o siebie, nie poddawać się psychicznie. Przekonać decydentów i opinię publiczną, że właściwa terapia na wczesnym etapie choroby pozwala zwolnić postęp choroby i niepełnosprawności.

 

h

 kliknij, aby przeczytać więcej

 

 

 

002b

srebroW roku 2011 Izabela Czarnecka została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi za działania na rzecz osób ze stwardnieniem rozsianym.

  Click to listen highlighted text! W roku 2011 Izabela Czarnecka została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi za działania na rzecz osób ze stwardnieniem rozsianym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

001b

W roku 2005 Izabela Czarnecka została uhonorowana międzynarodową nagrodą Jamesa D. Wolfensohna przyznawaną przez MSIF – Multiple Sclerosis International Federation. 

  Click to listen highlighted text! W roku 2005 Izabela Czarnecka została uhonorowana międzynarodową nagrodą Jamesa D. Wolfensohna przyznawaną przez MSIF – Multiple Sclerosis International Federation. 

 

 

 

WESPRZYJ NAS

15zł35zł65zł
ZAMKNIJ
Click to listen highlighted text!

W celu poprawnego funkcjonowania witryny, używamy plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą Polityką cookies.

Akceptuję cookies z tej strony